Visas Pasaulis
Transpersonaline konferencija
 

Susitikimas su sapnų realybe “

 

Vasario 18 d 18-21 val, Vilniuje


Sapnų pasaulis mums siunčia reikšmingus ženklus apie kasdienį gyvenimą, kiekvienas žmogus sapnuoja,tačiau ar  mes atkreipiame dėmesį į savo sapnus,ar sugebame suprasti juos ir pasinaudoti šia DOVANA?
Žinoma, jog egzistuoja skirtingi sapnų tipai , pavyzdžiui :
Sapnai-ženklai, kurie perspėja apie būsimus įvykius,
Sapnai, kuriuose mus gali aplankyti Anapilin iškeliavę artimieji,
Sapnai, kurie padiktuoja išeitį iš sunkių situacijų,
Sapnai -mokytojai, kuriuose slypi žinia apie pasveikimą
Sąmoningi sapnai, kurie atveria sąmoningumo duris.
Visi jie suteikia daugybę naktinių patirčių, kuriuose slypi kai kas svarbaus. Sapnų šalis -begalinis pasaulis ir kiekvienas jame gali  gali patirti kažką vertingo. Daugeliu atveju sapnai "kalba" tokia kalba, kad ją suprasti gan sunku. Tad kyla klausimas, ar vis tik įmanoma savarankiškai dirbti su sapnais?
KVIEČIAME Į VAKARĄ, kurio metu, pasitelkdami METAFORINES KORTAS,  mokysimės kontaktuoti su savo vidiniu sapnų pasauliu bei ieškoti atsakymų į klausimus, kuriuos mums kasnakt dovanoja sapnų realybė.
SEMINARO VEDANČIOJI: Marina Strekalova (Sankt Peterburgas) - psichologė, psichologijos mokslų dr. ,Rusijos transpersonalinės psichologijos ir psichoterapijos Asociacijos narė, daug metų aktyviai praktiškai tyrinėjanti sąmoningo sapnavimo erdves.
Asmeninė seminaro vedančiosios svetainė:
http://marinastrekalova.com/kontakty/
Vakaro VIETA:
Kaštonų g. 4 (vidiniame kieme dairytis mėlyno užrašo  "Visas Pasaulis").
Vakaro KAINA : 30 eur.
INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: tel. 8 620 27658 (Giedrė), giedre@visaspasaulis. lt. Registracija tik FB negalioja, būtina užsiregistruoti tiesiogiai. Vakaro dalyvių skaičius ribotas!
Vakaras vyks rusų kalba .Esant būtinybei galimas  vertimas į lietuvių kalbą.

 

 

120x120